Visa vaccinationsintyg vid matcher. Läs mer här.
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Tyresö Handboll
Föreningen där alla vill vara med!

Våra lag
Kontakt
Mattias Bejbom, Kontaktperson
 
0735-67 82 92
Petri Koponen, Kontaktperson
 
0704-67 82 11
Andreas Iwerbäck, Styrelsemedlem
 
0791-02 41 61
Annika Jonsell, Styrelsemedlem
 
0701-84 40 09
Catharina Boström, Styrelsemedlem
 
0733-57 74 27
Jan Flinckman, Styrelsemedlem
 
0705-66 59 11
Kati Göthe, Styrelsemedlem
 
0734-34 93 64
Magnus Högberg, Styrelsemedlem
 
0762-45 28 65
Mikael Andersson, Styrelsemedlem
 
0707-56 90 84
Peter Nordström, Styrelsemedlem
 
0761-07 96 78
Stefan Gimmerborn, Styrelsemedlem
 
0707-39 55 12
Dam Elit
Thomas Hedlund, Tränare
 
Mia Palmqvist, Ansvarig lagledare
 
Kristoffer Timonen, Fystränare
Christopher Carlsson, Huvudtränare
 
Conny Jädersten, Målvaktstränare
 
Fanny Eriksson , Målvaktstränare
Mikael Andersson, Sportchef
 
Dam Utveckling
Johan Jansson, Lagledare
 
Magnus Högberg, Lagledare
 
Erik Hallin, Tränare
Linda Aveling, Tränare
 
Thomas Hedlund, Tränare
 
Rickard Andersson, Huvudtränare
 
Mikael Andersson, Sportchef
 
F2005-F2006 (Flickor 16)
Jenny Granström, Lagledare
Lina Jacobson, Lagledare
 
Sekina Kling, Lagledare
 
William Näslund Sköld, Tränare
 
Inger Lundin, Huvudtränare
 
Eva-Lotta Liljegren, Lagfunktionärsansvarig
 
Johanna Rundberg, Lagkafeansvarig
Jan Blomquist, Lagkassör
Louise Kjellin, Laglotteriansvarig
 
Anders Willix, Lagsponsoransvarig
 
Titus Ekman, Ledare
 
Shaun Richardson, Målvaktstränare
Herr Elit
Mattias Bejbom, Huvudtränare
 
0735-67 82 92
Jan Flinckman, Sportchef
 
0705-66 59 11
Herr Utveckling
Per Eckelöv, Lagledare
Uffe Bengtsson, Lagledare
Fredrik Grönroos, Tränare
 
Hannes Berglund, Tränare
 
Thomas Davidsson, Ansvarig lagledare
Joakim Billberg, Huvudtränare
 
P2004-P2006 (Pojkar 17)
Lukas Rylander, Tränare
 
Johan Törnander, Huvudtränare
 
Linda Thomasson, Lagkafeansvarig
Teresa Carlsson, Lagkassör
Patrik Morsten, Ledare
F2007 (Flickor 14)
Johanna Andrén, Ansvarig lagledare
 
Maria Blomster, Coronaansvariga
 
Niklas Klasen, Fystränare
 
Olle Düring, Fystränare
 
Mattias Söderberg, Huvudtränare
 
Eva-Lotta Liljegren, Lagfunktionärsansvarig
 
Elisabeth Rooth, Lagkafeansvarig
 
Johanna Andrén, Lagkassör
 
Johanna Andrén, Laglotteriansvarig
 
Henrik Blomster, Resurs
 
F2008 (Flickor 13)
Maria Blomkvist, Lagledare
 
Sandra Szepesi, Ansvarig lagledare
 
Hannah Cardinal, Huvudtränare
 
Maria Blomkvist, Lagkafeansvarig
 
Patricia Rakic Arle, Lagkassör
 
Maria Blomkvist, Laglotteriansvarig
 
Moa Blomster, Ledare
 
F2009 (Flickor 12)
Maria Johem, Ansvarig lagledare
 
Rickard Furustad, Huvudtränare
 
Jessica Bornered, Lagkafeansvarig
 
Marie Berggren, Lagkassör
Marie Berggren, Laglotteriansvarig
Linda Borg, Ledare
 
Sofie Roxell, Ledare
 
Andreas Nilsson, Målvaktstränare
 
Ronny Paulsson, Övriga
 
F2010 (Flickor 11)
Emelie Holtenkrans, Lagledare
 
Maria Kasström, Ansvarig lagledare
 
Mats Örnberg, Huvudtränare
 
0768-19 10 52
Annica Landbü, Lagkafeansvarig
Pernilla Hjort, Lagkafeansvarig
Sanna Neuman, Lagkassör
 
Sanna Neuman, Laglotteriansvarig
 
Caroline Schmidt, Ledare
 
Sara Gottlieb, Ledare
 
Sofie Bille, Ledare
 
F2011/F2012 (Flickor 10/9)
Emelie Kraft, Lagledare
Jenny Kvick, Lagledare
Nina Gunnarsson, Lagledare
Kajsa Aveling, Huvudtränare
 
Helen Enberg, Lagkafeansvarig
Ulrika Fagerstedt, Lagkafeansvarig
Anders Wester, Lagkassör
Emma Ladington, Laglotteriansvarig
Simona Hultman, Laglotteriansvarig
Frida Höglund, Ledare
 
Jennie Beiros Larsson, Ledare
Tova Olofson, Ledare
 
F2013 (Flickor 8)
Victoria Nämgren, Ansvarig lagledare
Karianne Lavrell, Huvudtränare
Lars Wessman, Ledare
Magnus Thörnert, Ledare
P2007 (Pojkar 14)
Maria Kjellner, Ansvarig lagledare
 
Daniel Söderlund, Huvudtränare
 
Maria Kjellner, Lagkassör
 
Håkan Roos, Laglotteriansvarig
Peter Malmén, Ledare
 
P2008 (Pojkar 13)
Lina Jacobson, Ansvarig lagledare
 
Kenneth Borg, Huvudtränare
 
Magnus Åkerlund, Målvaktstränare
P2009 (Pojkar 12)
Annelie Englund, Lagledare
 
Mine Blixt, Ansvarig lagledare
 
Peter Nordström, Huvudtränare
 
0761-07 96 78
Mikael Gerhard, Ledare
 
Peter Westhammar, Ledare
 
P2010 (Pojkar 11)
Peter Gomez Östberg, Tränare
 
Peter Gomez Östberg, Ansvarig lagledare
 
Malin Hammarlund, Fystränare
 
Anders Bohman, Huvudtränare
 
Fredrik Forsgren, Lagkafeansvarig
 
Robin Fredriksson, Lagkafeansvarig
 
Pernilla Wretman Andersson, Lagkassör
 
Pernilla Wretman Andersson, Laglotteriansvarig
 
Anna Yttergren, Ledare
 
Jimmie Kraft, Ledare
 
P2011 (Pojkar 10)
Robin Olsson, Ansvarig lagledare
 
Robin Olsson, Huvudtränare
 
Charlie Öström , Lagkafeansvarig
Tamara Calic, Lagkassör
 
Tamara Calic, Laglotteriansvarig
 
Frida Fröberg, Ledare
 
Rickard Blomkvist, Ledare
 
P2012 (Pojkar 9)
Maria Wennberg, Ansvarig lagledare
 
Måns Von Matern, Huvudtränare
 
Isak Iwerbäck, Ledare
P2013 (Pojkar 8)
Robin Olsson, Huvudtränare
Charlie Öström , Lagkafeansvarig
Martin Brandt, Ledare
Handbollsskolan (2014)
Jennifer Seger, Ledare
 
Martin Brandt, Ledare
 
Mattias Bejbom, Ledare
 
Oliver Bergkvist, Ledare
 
Tobias Johansson, Ledare
Tove Höglund, Ledare
Bollskolan (2015-2016)
Jennifer Seger, Ledare
 
Mattias Bejbom, Ledare
 
Oliver Bergkvist, Ledare
Boll och lek (2017-2020)
Mattias Bejbom, Ledare
 
Fritids
Martin Brandt, Ledare
 
Mattias Bejbom, Ledare
 
Noa Bengtsson, Ledare

 
Huvudsponsorer
Materialsponsorer
Resesponsorer